Alquiler Rent Canasvieiras
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Alquiler Rent Canasvieiras Florianópolis villa van 42 m² is gesitueerd op afstand van 7 km van het Praia dos Ingleses strand en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Gasten kunnen genieten van uitzicht op de tuin vanuit de ramen.
Deze 1-slaapkamer Alquiler Rent Canasvieiras villa is uitgerust met een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Deze 1-badkamer villa ligt binnen het bereik van pizzaria e lancheria beltrao, waar gasten kunnen genieten van verschillende maaltijden. Dit vakantiehuis is gelegen binnen 10 minuten wandelafstand van Rodovia Tertuliano Brito Xavier bushalte en binnen 40 minuten rijden tot Main Bus treinstation.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Alquiler Rent Canasvieiras villa?
Ja, Alquiler Rent Canasvieiras villa biedt wifi aan. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Alquiler Rent Canasvieiras villa?
De dichtstbijzijnde bushalte is Rodovia Tertuliano Brito Xavier en deze bevindt zich binnen 10 minuten lopen van Alquiler Rent Canasvieiras villa. - ❓
Wat is de capaciteit van Alquiler Rent Canasvieiras villa?
Tot 4 personen kunnen verblijven in Alquiler Rent Canasvieiras villa. - ❓
Is er een keuken in Alquiler Rent Canasvieiras villa?
Alquiler Rent Canasvieiras villa beschikt over een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze villa?
Gasten van deze villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Hoe dicht ligt het treinstation bij Alquiler Rent Canasvieiras villa?
Er ligt Main Bus treinstation op 20 km afstand van Alquiler Rent Canasvieiras villa.